Mamy trzecie miejsce!

Po raz kolejny nasze Gimnazjum stanęło na podium w Powiecie Nowosądeckim we współzawodnictwie sportu szkolnego szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016. Oprócz tegorocznej nagrody wspólne osiągnięcia uczniów i nauczycieli były już nagradzane w poprzednich latach pierwszym i dwukrotnie trzecim miejscem. Na sali posiedzeń Starostwa Nowosądeckiego 30 listopada br. z rąk Starosty Nowosądeckiego Pana Marka Pławiaka Pan Dyrektor- Wiesław Szczepanek odebrał piękny puchar, dyplom potwierdzający nasze osiągnięcie oraz zestaw do Unihokeja. Miejmy nadzieję, że nasza szkoła nie spocznie na laurach i dalej będzie zajmować tak wysokie tytuły, mając tak wielka konkurencję, którą jest 57 gimnazjów w naszym powiecie.

Opracowała Julia Krok