Gimnazjum w Stróżach

Osiągnięcia

Pobiegli, do zwyciestwa!

22. maja 2014 roku na stadionie lekkoatletycznym w Nawojowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w lekkoatletyce szkół gimnazjalnych. Zawody rozgrywane były w sześciu konkurencjach indywidualnych (oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców): w biegu na 100m, biegu na 300m, skoku w dal, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, biegu na 600m – dziewczęta, biegu na 1000m – chłopcy oraz sztafecie 4 x 100m. Nasi uczniowie także wzięli udział w tym sportowym wydarzeniu. Swoimi wysokimi wynikami poprowadzili nas na podium.
1. miejsce wywalczyła dla nas Kinga Janik, która swoją siłę pokazała przez pchnięcie kulą.
2. miejsce zajęła drużyna dziewczyn: Kinga Janik, Marlena Dyl, Monika Niepsuj oraz Magda Migacz w sztafecie.
3. miejsce, w tej samej dyscyplinie zajęła grupa chłopców: Bartek Kania, Tomek Wojtarowicz, Mateusz Grzesiak i Hubert Pawlak.
Ponadto Bartłomiej Kania wywalczył dla nas 2. miejsce w biegu na 100m.
Możemy być dumni z naszych zwycięzców. GRATULUJEMY!