Szkoły średnie

Już czas wybrać szkołę – doradztwo edukacyjno-zawodowe

Czas płynie coraz szybciej i żaden mechanizm nie jest w stanie go spowolnić. Mamy coraz mniej czasu na wybór szkoły, dlatego powinniśmy orientować się już choć trochę w ofertach danych szkół. Nie jesteśmy jednak sami w ocenie zalewających nas propozycji od liceów, techników czy szkół zawodowych. Dobrym przykładem jest STRONA . Otworzyłeś? Nie? To na co czekasz? Pierwsza na tej stronie w oczy rzuca się nam mapa. Możemy kliknąć w interesujące nas województwo (w naszym przypadku małopolskie) i “tadam”! Wszystko podane jak na tacy, spis zasadniczych szkół zawodowych i techników, plus opis.
Przekonani, że to przydatna strona? A co jeśli powiemy, że są tu też informacje dotyczące rynku pracy czy filmy animowane o wyborze szkoły i zawodu? Przekonajcie się o tym sami, w końcu każdemu przyda się jakaś wskazówka.